O nás

V Optice Mirabilis se vám budeme věnovat

Rodinnou firmu OPTIKA MIRABILIS jsme založili v Brně v roce 2004. Po 8letech jsme se přestěhovali z ulice Dvořákova do větších a modernějších prostor s pohodlným parkováním na ulici Cejl 25. Naší láskou a celoživotní zálibou jsou krásné, kvalitní a funkční brýle.

Specializujeme se na přesné měření zraku na přístrojích ZEISS a individuálnímu poradenství při výběru brýlí. Jsme jediné RELAXED VISION CENTRUM na jižní Moravě vybavené přístroji iProfiler, iPolatest a iTerminal.

Sledujeme aktuální módní trendy a vývoj oboru v tradičních zemích Evropy. Proto pravidelně navštěvujeme mezinárodní optické veletrhy a vybíráme tam pro Vás takové brýle, které jinde v České republice nenajdete.

Díky našim stálým zákazníkům a jejich důvěře v naši práci se nám daří udržovat kvalitu služeb na vysoké evropské úrovni. Klient je pro nás jedinečná osobnost a proto ke každému z nich přistupujeme s respektem jeho individuality a nezaměnitelného životního stylu.

Pro naše zákazníky hledáme vždy takové řešení, které bychom volili pro sebe.

Záleží nám na Vás.
Jana a Tomáš Bouškovi, majitelé

Postarají se o váš zrak

Bc. Tomáš Bouška Bc. Tomáš Bouška

Optometrista a oční optik

Oboru se věnuji od roku 1993. Působil jsem v optikách v rakouském Retzu a švýcarském Badenu a 18 let pracoval jako technický specialista u firmy Carl Zeiss, výrobce špičkových brýlových čoček. Rád svými zkušenostmi pomohu s výběrem brýlových obrub, nebo volbou korekce zraku pro sport. Zajišťuji technicky precizní výrobu každých brýlí.

Jana Boušková Jana Boušková

Optometrista, refrakční specialista a brýlový stylista

Svému oboru se věnuji od roku 1995. V roce 2004 jsem založila Optiku Mirabilis s cílem přinést českému zůkazníkovi profesionalitu té nejvyšší západoevropské úrovně. Jako jeden z mála v optometristů v České republice úspěšně využívám precizní refrakční diagnostiku včetně korekce binokulárních funkcí obou očí dle metody MKH. Mojí silnou stránkou je promyšlený výběr vhodných čoček dle potíží se zrakem a volba obrub dle typologie a stylingu zákazníka.

Certifikace