O nás

V Optice Mirabilis se vám budeme věnovat

Rodinnou firmu OPTIKA MIRABILIS jsme založili v Brně v roce 2004. Po 8letech jsme se přestěhovali z ulice Dvořákova do větších a modernějších prostor s pohodlným parkováním na ulici Cejl 25. Naší láskou a celoživotní zálibou jsou krásné, kvalitní a funkční brýle.

Specializujeme se na přesné měření zraku na přístrojích ZEISS a individuálnímu poradenství při výběru brýlí. Jsme jediné RELAXED VISION CENTRUM na jižní Moravě vybavené přístroji iProfiler, iPolatest a iTerminal.

Sledujeme aktuální módní trendy a vývoj oboru v tradičních zemích Evropy. Proto pravidelně navštěvujeme mezinárodní optické veletrhy a vybíráme tam pro Vás takové brýle, které jinde v České republice nenajdete.

Díky našim stálým zákazníkům a jejich důvěře v naši práci se nám daří udržovat kvalitu služeb na vysoké evropské úrovni. Klient je pro nás jedinečná osobnost a proto ke každému z nich přistupujeme s respektem jeho individuality a nezaměnitelného životního stylu.

Pro naše zákazníky hledáme vždy takové řešení, které bychom volili pro sebe.

Záleží nám na Vás.
Jana a Tomáš Bouškovi, majitelé

Postarají se o váš zrak

Bc. Tomáš Bouška Bc. Tomáš Bouška

Spolumajitel, optometrista a oční optik

Oboru se věnuje od roku 1993. Působil v rakouském Retzu a švýcarském Badenu a 18 let pracoval jako technický specialista u firmy Carl Zeiss, výrobce špičkových brýlových čoček.

Jana Boušková Jana Boušková

Spolumajitelka, optometristka a oční optička

Svému oboru se věnuje od roku 1995. V roce 2004 založila Optiku Mirabilis.

Certifikace